בדיקות רכב ובדיקות קנייה בחדרה

בשעה טובה מצאת את רכב חלומותיך ואתה מעוניין לרכוש אותו, כדי להיות בטוח שאתה רוכש רכב הנמצא באמת במצב מצויין (בדיוק כפי שמפרסם אותו המוכר), עליך לפנות למכון רכב ובדיקת קניה בחדרה, אשר יעשה שימוש בציוד העדכני והמתקדם ביותר שקיים, כדי לבצע ברכבך בדיקה יסודית ומקיפה.

רמת החשיבות של תקינות שלדה, מצב מנוע ועוד…

את הפרמטרים האלו בודקים אך ורק בדיקה במכון המתמחה בכך ששם הצוות המקצועי יוכל לקבוע את מצבו של הרכב מבחינת תקינות השלדה, מצב מכני, מצב המנוע, מצב טכני ועוד.
בדיקה כזו היא תנאי הכרחי על מנת לתת לך ייעוץ מקצועי ורציני לגבי כדאיות הרכישה. מכון סופר פרונט הוא מכון מוסמך ומנוסה בביצוע בדיקות קניה ובדיקות רכב לפני טסט. סניף רשת סופר פרונט ממוקם במרכז חדרה במיקום מרכזי ונגיש ומציע לכם קבלת שירות בידי צוות מקצועי ומיומן שיוכל לתת לכם אחריות מלאה לגבי מצב הרכב, המגובה בדו”חות בדיקה מפורטים אודותיו.

פינת המתנה ממוזגת להמתנה נעימה ורגועה

אנו בודקים, מעבר לכדאיות הכלכלית, גם את מצב הבטיחות של הרכב שהוא לא פחות חשוב! אצלינו ברשת סופר פרונט תוכלו להמתין בפינת המתנה נעימה וממוזגת, בזמן שאנחנו נעשה את כל הדרוש כדי להבטיח לכם את ביצוע רכישת הרכב הטובה ביותר, כך שתוכלו לישון בשקט, כמו מאות לקוחותינו המרוצים!

מפת הגעה אלינו מכל אזור בארץ:

חייגו עוד היום 053-5764821 או השאירו פרטים ונחזור בהקדם